|
Gdyby była dla Małego (klubu) dobra oferta to czemu nie? Pewnie sprzedamy Marcelo bo ileż może się marnować w naszej lidze, moze ktoś kupi Brożka(ów) - Trabzonspor jest ponoć zaintersowany, ale pewnie nie będzie chciał tam iść. Takze troche kasy na transfery (jeśli nie pójdzie do kieszeni Cupiała albo na ten wyimaginowany dług) będzie koło 5 mln euro, wziąć chociaż połowe i będzie.
|