Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22611
Stary 12.05.2010, 11:06
Naszej drużynie potrzebna jest przebudowa to jest wiadome od dawna ale wszystko było uzależnione od tego czy uda nam się zdobyć Mistrzostwo. Jeśli uda się co niestety jest coraz mniej realne przebudowa powinna polegać na wymianie kilku piłkarzy, zatrzymaniu najlepszych i wzmocnieniu składu przed LM ( wtedy jakiś jeden doświadczony ofensywny zawodnik który byłby wzmocnieniem i liderem ofensywy byłby wskazany) ale podczas gdy nie zdobylibyśmy Mistrzostwa zdecydowałbym się na nieco większą przebudowę . Najważniejsze jest zbudowanie atmosfery w klubie "jeden za wszystkich , wszyscy za jednego" nie może być tak że jeden ,np. Mały krzyczy na kilku piłkarzach po każdej źle zagranej piłce - nie dziwię się że oni grają słabo. Należałoby ściągnąć kilku młodych zdolnych piłkarzy którzy wzmocniliby ten zespół na lata a nie w przypadku Żurawia czy Kosy na sezon a w dodatku za wysoki kontrakt. I musimy mądrze dobierać zawodników do tej drużyny , nie tylko pod względem sportowym ale również charakteru piłkarza- przykład Marcelo jest tu najlepszy , chłopak ambitny, waleczny, zostaje po treningach, chce ciężko pracować i on coś osiągnie a w dodatku jest dobrym człowiekiem sympatycznym , czasami jak trzeba też coś krzyknie na boisku ale nie przesadza jak Małecki czy Pa.Brożek. Z Polskiej Ligi to zainteresowałbym się Sadlokiem ,Sobiechem, Sandomierskim i Bruno. Co do Gola, Mierzejewskiego czy Micańskiego to wg MNIE są co najwyżej średni. Jeszcze ciekawymi zawodnikami są Kiełb i Traore ale z nimi bym się wstrzymał jeszcze i bacznie obserwował.
Odpowiedz cytując