Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 12.05.2010, 10:50
Nad Jopem raczej nie ma co się pastwić. Trudno, tak miało być. Niewiadomo nawet czy gdyby sędzia uznał bramkę Głowackiego to wygralibyśmy na 100%. Najbardziej mnie irytowało na meczu te ich przyśpiewki. Ja rozmumuiem że nic sensownego nie są w stanie wymyślić, ale ileż można śpiewać jedno i to samo
Po takim zwariowanym sezonie drugie miejsce to w sumie spory sukces (kontuzje, cały czas gra na wyjeżdzie, zmiana trenera, słabe przygotowanie) ale patrząc na ten ogromny pech w ostatniej sekundzie to ciężko to zrozumieć i zaakceptować. Moim zdaniem Kasperczak powinien zostać. Teraz będzie miał cały okres przygotowawczy, może oczyści się trochę kadra i nowy sezon na Reymonta będzie dużo lepszy. W sumie teraz w LM nie mielibyśmy żadnych szans, a tak powinno się udać awansować do LE. Moze i mniejsze pieniądze, ale lepszy wróbel w garści niz gołąb na dachu.
Odpowiedz cytując