Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22610
Stary 12.05.2010, 10:34
Niedawno w jakimś wywiadzie Cleber mówił, że po sezonie będzie scoutem Wisły i że już ma upatrzonych 3 zawodników, którzy byliby wzmocnieniami. Może w tym jest jakaś nadzieja na sprowadzenie wartościowych piłkarzy?
Odpowiedz cytując