Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1918
Stary 12.05.2010, 10:30
mateusz, a dużo ci sie stanie jak temat sobie powisi ?
jest zwrócony do tych kibiców którzy używają naszej klasy i nie mają nic przeciwko takiemu profilowi.

jeśli ci sie nie podoba - nie pisz

nie ma w tym nic złego, ani głupiego
Odpowiedz cytując