Wyświetl pojedynczy post
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16056
Stary 12.05.2010, 08:12
TP miałem. chciałem Netie. Sasiad ma, a mi robia problemy i juz od lutego jestem bez tel stacjonarnego. internet mam dzieki uprzejmosci sasiada tylko. Netia odpada musze z nimi umowe rozwiązać jak najszybciej bo sie z niej niewywiązali. Tłumaczą sie tym, że TP ich blokuje. A mnie to chvj obchodzi. w TP to raczej kiepa jest bo wiecznie problemy mają. UPC u nas w mieście nie działa raczej.
Zastanawiam się nad Orange Freedom a do tego dają za 9 PLN Orange free. Bo mam pudło i laptopa, więc może ta opcja by była dobra. Niestety nie siedzę w temacie :/
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując