Temat
:
[29. kolejka] CRACOVIA Kraków - WISŁA Kraków, wtorek 11.05.2010 19.00
Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
318
11.05.2010, 19:39
Jeeeeeeeest !!!!!
1 liga, 1 liga cracovia !!!
Denethor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Denethor
Znajdź inne posty napisane przez Denethor