Temat
:
[29. kolejka] CRACOVIA Kraków - WISŁA Kraków, wtorek 11.05.2010 19.00
Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
Od: 12.2007
Offline
#
316
11.05.2010, 19:39
''cracovia cracovia, 1 liga 1 liga!''
hahahaha!
kono
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kono
Znajdź inne posty napisane przez kono