fond napisał(a):

|
cóż, niektórzy tu twierdzili, że jakiekolwiek obawy przed dzisiejszym meczem są idiotyczne
|
ci, którzy tak twierdzili, nie mają pojęcia o futbolu, niestety. Zachłysnęli się zwycięstwem z Legią a nie chciało do nich dotrzeć, że Legia zagrała jeden z najgorszych meczy w ostatniej dekadzie. To niestety zaciemniło co poniektórym faktyczny obraz poziomu naszej drużyny.
To, że mecz z Cracovią będzie arcytrudny, to było wiadomo. Mam nadzieję, że jednak coś strzelimy, bo znając farta kuchenkorza, to strzelą w doliczonym czasie gry.