sq napisał(a):

tak panie "obiektywny"... lepiej się było podłożyć Cracovii (jak Lazio Interowi "bo się kibice przyjaźnią) i spuścić Arkę do 1 ligi.. i czekać na wysyp oszołomów którzy mieliby albo "ubaw" że spuściliśmy Arkę, albo nerwobóle, że "daliśmy się" utrzymać Cracovii
typowy obiektywizm...
|
Przeciez mozna bylo uniknac takich dylematow moralnych.
Wystarczylo ze na ostatnia kolejke zroilibyscie sie Amika, a jako ze Wronki i koszernymi i sledziami maja kose, to sprawa prosta jak dupcenie.
Kazdy by zrozumial. Wygrywacie z bydlem, spuszcacie areczke, feta na trybunach, a np po 2 dniach znowu sie robicie Lechem i oplakujecie niegodziwosc wiesniakow z Wronek.