Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7636
Stary 11.05.2010, 19:01
sq napisał(a):Wyświetl post
tak panie "obiektywny"... lepiej się było podłożyć Cracovii (jak Lazio Interowi "bo się kibice przyjaźnią) i spuścić Arkę do 1 ligi.. i czekać na wysyp oszołomów którzy mieliby albo "ubaw" że spuściliśmy Arkę, albo nerwobóle, że "daliśmy się" utrzymać Cracovii
typowy obiektywizm...
Przeciez mozna bylo uniknac takich dylematow moralnych.
Wystarczylo ze na ostatnia kolejke zroilibyscie sie Amika, a jako ze Wronki i koszernymi i sledziami maja kose, to sprawa prosta jak dupcenie.
Kazdy by zrozumial. Wygrywacie z bydlem, spuszcacie areczke, feta na trybunach, a np po 2 dniach znowu sie robicie Lechem i oplakujecie niegodziwosc wiesniakow z Wronek.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując