FraMat napisał(a):

po cholere wymyslają tę wspólną godzinę meczów? Człowiek wyjechał za granicę i żadnego sopa na mecz Wisełki ale Arka-Piast można.
A olektv chodzi mi beznadziejnie - 5 sekund meczu 3 minuty zawiechy....
!!!!!!!!!
|
Dziwne, ogolnie moj internet (tez jestem za granica) ostatnimi czas jest do ***, a olek mi pieknie smiga, jedna zawieszka przez cala polowe na 2 sekundy..