Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2420
Stary 11.05.2010, 18:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
po cholere wymyslają tę wspólną godzinę meczów? Człowiek wyjechał za granicę i żadnego sopa na mecz Wisełki ale Arka-Piast można.
A olektv chodzi mi beznadziejnie - 5 sekund meczu 3 minuty zawiechy....
!!!!!!!!!
Dziwne, ogolnie moj internet (tez jestem za granica) ostatnimi czas jest do ***, a olek mi pieknie smiga, jedna zawieszka przez cala polowe na 2 sekundy..
Odpowiedz cytując