|
po cholere wymyslają tę wspólną godzinę meczów? Człowiek wyjechał za granicę i żadnego sopa na mecz Wisełki ale Arka-Piast można.
A olektv chodzi mi beznadziejnie - 5 sekund meczu 3 minuty zawiechy....
!!!!!!!!!
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|