Temat
:
[29. kolejka] CRACOVIA Kraków - WISŁA Kraków, wtorek 11.05.2010 19.00
Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
Od: 04.2010
Offline
#
171
11.05.2010, 17:41
Zluzujcie, przed Lechem też był popłoch a Jopek nakrył czapką Lewego. Cracovia to dopiero ma skład przetrzebiony. Moskała jako obrońca będzie brylował.
Jeśli będzie zaangażowanie i koncentracja z naszej strony to można być spokojnym o zwycięstwo.
Areo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Areo
Znajdź inne posty napisane przez Areo