Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 11.05.2010, 17:38
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ja mam obawy co do Jopa :/ a chodzi mi głównie o jego szybkość , na środku można jeszcze to zaakceptować ale na boku obrony sam nie wiem. Nie rozumiem dlaczego nie gra Singlar, to może się źle skończyć obym się mylił
Mieliście te same obawy przed meczem z Lechem ,a zagrał na poziomie,także bez trzęsienia dupką
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując