fanfan napisał(a):

|
Ja mam obawy co do Jopa :/ a chodzi mi głównie o jego szybkość , na środku można jeszcze to zaakceptować ale na boku obrony sam nie wiem. Nie rozumiem dlaczego nie gra Singlar, to może się źle skończyć obym się mylił
|
Mieliście te same obawy przed meczem z Lechem ,a zagrał na poziomie,także bez trzęsienia dupką
