Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbigniew_ramirez
Member
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn
Offline
#
2395
11.05.2010, 16:50
http://isport24.com/pl/tv,1,pilka-nozna.html
- z tego wynika, że tak.
Kurde faja!
zbigniew_ramirez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbigniew_ramirez
Znajdź inne posty napisane przez zbigniew_ramirez