Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7629
Stary 11.05.2010, 16:41
Gazeta.pl przechodzi samą siebie. Ja rozumiem mieć sympatie klubowe, ale to zwykłe przegięcie:

http://www.sport.pl/pilka/1,70993,78...wego_orla.html
Cytat:
Lech walczy o 10 mln i ... 12-kilogramowego orła. Ponad 10 mln zł z tytułu praw telewizyjnych otrzyma Lech Poznań, jeśli zostanie mistrzem Polski. We wtorek - przedostatnia kolejka. Lech gra w Chorzowie z Ruchem, a Wisła Kraków zmierzy się w derbach Krakowa z Cracovią. Kolejorz traci do Wisły jeden punkt.
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,78...oni_Wisle.html
Cytat:
Ekstraklasa. Czy Lech przegoni Wisłę
Brakuje jeszcze tekstu, że dla dobra polskiej piłki klubowej Wisła powinna oddać Amice MP, to Poznaniacy mają większe szanse na LM.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując