Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
16047
11.05.2010, 12:33
Są dostepne jakieś zdjęcia trybun w BARDZO dobrej rozdzielczości?
Bo myślę powaznie nad plakatem, antyramą do pokoju w jakimś duuużym rozmiarze, ot tak, żeby sobie urozmaicić pokój
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba