Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16047
Stary 11.05.2010, 12:33
Są dostepne jakieś zdjęcia trybun w BARDZO dobrej rozdzielczości?

Bo myślę powaznie nad plakatem, antyramą do pokoju w jakimś duuużym rozmiarze, ot tak, żeby sobie urozmaicić pokój
Odpowiedz cytując