Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16046
Stary 11.05.2010, 12:31
fifi1906 napisał(a):Wyświetl post
mi też już nie działa od "ho ho ho"(czyli od dawna)! wic wydaje mi się, że wyłączyli tą opcję ale nie jestem pewien na 100%!
Działać to ona działa na pewno.. bo "chłopaki z tematu o budowie" przecież robią screeny.. więc mysle że mam coś w komputerze nie tak ustawione.. zresztą tak jak i Ty.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując