fifi1906 napisał(a):

|
mi też już nie działa od "ho ho ho"(czyli od dawna)! wic wydaje mi się, że wyłączyli tą opcję ale nie jestem pewien na 100%!
|
Działać to ona działa na pewno.. bo "chłopaki z tematu o budowie" przecież robią screeny.. więc mysle że mam coś w komputerze nie tak ustawione.. zresztą tak jak i Ty.