|
Heh, a ja mam dzisiaj o 18.15 angielski.. Te godziny są raczej sztywne i zdążę na derby, prawda?
edit: dzięki.
Ostatnio edytowane przez Stanlej13 : 11.05.2010 o godz. 11:46.
dagmara99 napisał(a): 
|
Legia według mnie nie zachowywała się zbyt dobrze brutalnie sfaulowała zawodnika Wisły kopiąc go w brzuch
|
|