|
wedlug mnie tym razem odpowiedz na interpelacje jest w koncu porzadnie napisana i bardzo wiele wyjasnia, brakuje moze jedynie wyjasnien kto zrobi połnocna i kto zrobi IT, ale mozna wywnioskowac ze na połnocnej bedzie jakies tymczasowe rozwiazanie......
|