Temat
:
[29. kolejka] CRACOVIA Kraków - WISŁA Kraków, wtorek 11.05.2010 19.00
Wyświetl pojedynczy post
tas1905
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
127
11.05.2010, 09:57
mam nadzieje ze zniszycie tych pejsów .
pozdRRowienie z Rzeszowa
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.05.2010 o godz. 10:08.
tas1905
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tas1905
Znajdź inne posty napisane przez tas1905