Wyświetl pojedynczy post
tas1905
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 11.05.2010, 09:57
mam nadzieje ze zniszycie tych pejsów .


pozdRRowienie z Rzeszowa
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.05.2010 o godz. 10:08.
Odpowiedz cytując