|
Ja bym zaproponował Arka Onyszkę. Widać, że facet jest niezły , a po za tym jeśli Odrę stać na jego kontrakt to Wisłe chyba tym bardziej. Co szkodzi podpisać umowę na 1-2 lata ? Zawsze jest dwóch niezłych bramkarzy. Sam mówi, że ciekawą ofertę by rozpatrzył , a oferta z Wisły jest ciekawa.
|