Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22596
Stary 11.05.2010, 09:36
Ja bym zaproponował Arka Onyszkę. Widać, że facet jest niezły , a po za tym jeśli Odrę stać na jego kontrakt to Wisłe chyba tym bardziej. Co szkodzi podpisać umowę na 1-2 lata ? Zawsze jest dwóch niezłych bramkarzy. Sam mówi, że ciekawą ofertę by rozpatrzył , a oferta z Wisły jest ciekawa.
Odpowiedz cytując