Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6866
Stary 11.05.2010, 09:35
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Tyle że Teraz My zrobiło zwykły sondaż, a nie internetowy.
Dlatego piszę, że w ramach ciekawostki. Nikt przy zdrowych zmysłach nie da szansy JK-M na 2. miejsce. Swoją drogą, TVN to już chyba sam się pogubił w tych sondażach. Inny dla Teraz My, inny dziś rano w TVN24. Czekam jeszcze na trzeci dla Faktów i czwarty dla Szkła Kontaktowego metodą SMS-mail...
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.