Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3908
Stary 11.05.2010, 08:59
Borinho napisał(a):Wyświetl post
Niech idzie Maciuś do Legii trzeba w końcu zarobić dobrze bo jak już w Legii mu nie wyjdzie to już tak dobrej posady nie dostanie. Pewnie Legia kupi znów paru grajków z Polskiej ligi plus jakiś trzeci zaciąg z zagranicy. Pewnie znów będą to tak ambitni piłkarze jak Pączki Grzelak i Iwański !!!! Chwała Bogu że ci piłkarze u nas nie grają !!!...
Tam Skorża może być nawet Bogiem być ... szkoda tylko że u nas wykończył Bednarza !!! bo Kasperczakowi nie ma kto pomóc przy transferach !!!!.
Pier.... się w łeb. Kilka porażek nie może przekreślić tego co ten człowiek zrobił dla tego klubu. A sam pewnie najgłośniej darłeś się na Rynku świętując mistrza i piałeś przed kolegami jak to pokonaliśmy Barcelonę czy Beitar. Nie wymagam, żebyście za nim tęsknili, ale k...a trochę szacunku!!!
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując