|
No jak dla mnie to naturalnm rozwiazaniem kwestii lawki rezerwowych jest dostarczenie jej przez sponsora ktory sie bedzie na niej reklamowal.
Wiem, ze w klubie obecnie nie ma kreatywnych ludzi ktorzy rzyciagneliby nowych sponsorow ale mozna wykorzystac obecnych. Reklamuje sie u nas producent mebli wiec mogliby dostarczyc jakies wypasione fotele w zamian za dodatkowa powierzchnie reklamowa.
|