Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6862
Stary 11.05.2010, 08:28
To sie ****a w glowie nie miesci....
Wypada tylko podziekowac za zaangazowanie w sledztwo, wnikliwe dociekanie oraz pelen profesjonalizm zarowno stronie polskiej jak i "przyjaciolom" z Rosji.
WISŁA PANY !!