Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 11.05.2010, 08:27
Co za cioty... Nie mogą sprzedać 6 tys. biletów na mecz sezonu. Ja w ogóle nie wiem po co im ten stadion, chyba tylko po to żeby nie płakali, że Wisła ma a oni nie. Dno. Była moda na czapki z NBA, była moda na szerokie spodnie i była moda na cracovię.
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując