|
Co za cioty... Nie mogą sprzedać 6 tys. biletów na mecz sezonu. Ja w ogóle nie wiem po co im ten stadion, chyba tylko po to żeby nie płakali, że Wisła ma a oni nie. Dno. Była moda na czapki z NBA, była moda na szerokie spodnie i była moda na cracovię.
W życiu ważne są tylko chwile...
|