Wyświetl pojedynczy post
małolatTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6861
Stary 11.05.2010, 08:01
Radzę zerknąć co "fakciarze" znaleźli na miejscu katastrofy:

http://www.fakt.pl/Znalezlismy-czesc...y,71556,1.html

To śledztwo to jakaś jedna wielka kpina.

P.S. Tak na zachętę dla tych, którzy oleją z powodu źródła informacji:
Na wieść o znalezisku minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski podziękował dziennikarzom Faktu. – Za to, że odnaleźli tę część i oddali ją rosyjskiej prokuraturze w takim stanie, w jakim ją znaleźli. To bardzo ważne dla śledztwa.
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...