Radzę zerknąć co "fakciarze" znaleźli na miejscu katastrofy:
http://www.fakt.pl/Znalezlismy-czesc...y,71556,1.html
To śledztwo to jakaś jedna wielka kpina.
P.S. Tak na zachętę dla tych, którzy oleją z powodu źródła informacji:
Na wieść o znalezisku minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski podziękował dziennikarzom Faktu. – Za to, że odnaleźli tę część i oddali ją rosyjskiej prokuraturze w takim stanie, w jakim ją znaleźli. To bardzo ważne dla śledztwa.