|
Kiełb ma zapisaną w kontrakcie wg. gazety że może odejśc za 1,5 mln ale zł.Inne media donoszą że Korona chce milion ale Euro !!! Myśle że milion € jest to kwota zbyt wysoka jak na jego możliwości no ale jeżeli za mistrzostwo ma wpłynac do kasy klubowej 10 milionów zł z Canal plus to chyba raz kiedyś można zaszalec
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.05.2010 o godz. 07:34.
|