Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7613
Stary 10.05.2010, 23:39
Kasperczak juz trenowal jedna druzyne ktora spuscil do 1 ligi...
wiec jak sie okazuje to zaden wyznacznik mysli trenerskiej.. i tym tokiem rozumowania mozna by rzec ze motywator z niego zaden, a tym bardziej trener..
co do transferow to nie problemem jest ten kto sie nimi zajmuje (w jakims tam stopniu pewnie tak) , tylko kwota na nie przeznaczane.. albo nic, albo Juszczyki.. bo nie uwerze ze mial do dyspozycji jakas tam kwote na dobrego bramkarza, czy kogos w zamian za Christova a mimo to wybral ich, zreszta co do Christva to sie okaze.. wpierw mielenie z blotem, a potem okazuje sie jaki jest na prawde, czas pokaze, dlatego radze jeszcze nie osadzac
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.05.2010 o godz. 23:44.
Odpowiedz cytując