|
Co was opętało z tym spuszczaniem Pasów z ligi? Co wolicie - krótką satysfakcję że Pasy lecą w dół a potem przez cały rok będziemy słyszeli jak wygrywają większość meczy w I lidze czy może jednak dwa kolejne mecze derbowe w przyszłym roku, satysfakcję z lania Pasów oraz patrzenie jak przegrywają (jak zwykle) większość meczy w ekstraklasie?
|