Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 10.05.2010, 22:46
Co was opętało z tym spuszczaniem Pasów z ligi? Co wolicie - krótką satysfakcję że Pasy lecą w dół a potem przez cały rok będziemy słyszeli jak wygrywają większość meczy w I lidze czy może jednak dwa kolejne mecze derbowe w przyszłym roku, satysfakcję z lania Pasów oraz patrzenie jak przegrywają (jak zwykle) większość meczy w ekstraklasie?