Slayer666 napisał(a):

|
Znaczy oprócz Diaza, Jirsaka, Łobodzińskiego, Marcelo i Singlara, bo oni byli ściągnięci za Skorży, a on jest debilem, więc jak mógł ściągnąć dobrych zawodników?
|
Odpowiedź jest prosta - Jacek Bednarz. Przy czym jedynym naprawdę dobrym spośród tych piłkarzy jest Marcelo, a to zasługa głównie jego menedżera.
Diaz i Singlar są solidni, "Łobo" i Jirsak to niesamowite wtopy.
Wyniki Skorzy jako samodzielnego menedżera to Ba, który
sam się do nas zgłosił, Hristov (bez komentarza, w dodatku za kasę) i Juszczyk (tym bardziej bez komentarza).
No i jeszcze Alvarez, Kirm i Jop, załatwiani za plecami Bednarza. Alvarez ujdzie, choć IMHO Singlar lepszy, pozostałych dwóch pozostawię bez komentarza.
To tak w ramach demitologizacji naszego byłego trenera.
Jeżeli Skorża zostanie szkoleniowcem w Legii, to ciekawe czy będzie próbował wygryźć Dowhania (zgaduję że tak) i czy mu się to uda (pewnie nie zdąży). To jedyne, co tak naprawdę mnie interesuje w tym kontekście, bo nie ukrywam, że bardzo chciałbym porządnego trenera bramkarzy w Wiśle.
Wiem, wiem - szans na to praktycznie nie ma, ale ITI zrobiło już tyle debilnych ruchów z korzyścią dla nas, że jeden więcej naprawdę im nie zrobi różnicy. Szkoda, żeby się taki fachowiec marnował, na obecną Legię w zupełności wystarczy Łaciak.