Chodziło mi o jutrzejszą ofertę, bo tylko na tę ligę, są takie kursy jutro

... ale jak już dziś rumuńska takie figle płata, to może coś z tymi fix`ami na miejscu
Zapewniam Wam jedno - jak będę FiXem, to będę na mecze Wisły przylatywał z ... może jakaś wyspa

, opłacę kilku nowych zawodników Wiśle, raz w miesiącu przeleje grubą kasę odpowiednim ludzią na zajebiste oprawy, etc.