Wyświetl pojedynczy post
Kondipr
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: zNieNacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7211
Stary 10.05.2010, 22:03
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Kondipr skąd wiedziałeś że z ligi rumuńskiej
To pewnie Ty jesteś fixmisterem na potwierdzenie:

FC Timisoara - Gaz Metan 0-2
kurs 1- 1,3
X - 4,5
2- 9,0



Chodziło mi o jutrzejszą ofertę, bo tylko na tę ligę, są takie kursy jutro ... ale jak już dziś rumuńska takie figle płata, to może coś z tymi fix`ami na miejscu

Zapewniam Wam jedno - jak będę FiXem, to będę na mecze Wisły przylatywał z ... może jakaś wyspa , opłacę kilku nowych zawodników Wiśle, raz w miesiącu przeleje grubą kasę odpowiednim ludzią na zajebiste oprawy, etc.
Powód: a teraz jedynie co mnie łączy z FIX`em to ... knorr ;)
Ostatnio edytowane przez Kondipr : 10.05.2010 o godz. 22:04.
"Od zawsze na zawsze w pamięci niepokonani" ; "Wiara czyni cuda" ; "Nikt nie wymaga od Was......." ; " Na Reymonta wychowani......."
Odpowiedz cytując