Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 10.05.2010, 21:22
gromaders napisał(a):Wyświetl post
Pomysł z Singlarem na prawej nie jest zbyt dobry, nie w takim meczu, gość nie grał kupę czasu, mam nadzieje że Alvarez jednak wyjdzie i zagra
Ale Cracovia chyba jakiegoś dobrego lewoskrzydłowego nie ma. A jak ma grać Alvarez z kontuzją to lepiej niech zagra Singlar Moim zdaniem jak zagra przynajmniej jeden mecz w tym sezonie będzie mu łatwiej w następnym...
Odpowiedz cytując