gromaders napisał(a):

|
Pomysł z Singlarem na prawej nie jest zbyt dobry, nie w takim meczu, gość nie grał kupę czasu, mam nadzieje że Alvarez jednak wyjdzie i zagra
|
Ale Cracovia chyba jakiegoś dobrego lewoskrzydłowego nie ma. A jak ma grać Alvarez z kontuzją to lepiej niech zagra Singlar

Moim zdaniem jak zagra przynajmniej jeden mecz w tym sezonie będzie mu łatwiej w następnym...