|
Ławka rezerwowych będzie w fosie, przy trybunie zachodniej (nieco wyżej niż dno fosy poza ławkami rezerwowych).
Jakie będą fotele to nie wiadomo, ale luksusów bym się nie spodziewał, a zwykłych plastikowych siedzeń. Czy są zamówione? Czort go wie, według tego co wypatrzyłem w dokumentach przetargowych, to wykonawca nie miał w zakresie ich dostarczenia.
|