Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9572
Stary 10.05.2010, 20:44
Ławka rezerwowych będzie w fosie, przy trybunie zachodniej (nieco wyżej niż dno fosy poza ławkami rezerwowych).
Jakie będą fotele to nie wiadomo, ale luksusów bym się nie spodziewał, a zwykłych plastikowych siedzeń. Czy są zamówione? Czort go wie, według tego co wypatrzyłem w dokumentach przetargowych, to wykonawca nie miał w zakresie ich dostarczenia.
Odpowiedz cytując