Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 10.05.2010, 20:11
Musiek1906 napisał(a):Wyświetl post
To jest jeszcze jedno wyjście
29. kolejka
My wygrywamy jutro z parchami,Amika przegrywa z Ruchem, Odra wygrywa ze Śląskiem, Piast natomiast wygrywa z Arką.
30. kolejka
Piast wygrywa z parchami, Śląsk z Arką, a my puszczamy mecz w podobny sposób jak Lazio Interowi
1. Wisła 63 pkt
2. Lech 62
...
14. Piast 33pkt
15.Cracovia 30 pkt
16. Arka 25 pkt
Ale jak to mówią "marzenia dobry sport"
Ciekawe ;d czy gdyby w ostatniej kolejce przy zapewnionym Mistrzostwie Wisła oddałaby mecz ? W ostatnim czasie coś dyskutowano na temat tego, że w ostatniej/nich kolejkach trzeba wystawiać najsilniejszy skład ale nie wiem czy to obowiązuje i na jakich zasadach, chyba raczej nie ale trochę to nie Fair Play ...