Ciekawe ;d czy gdyby w ostatniej kolejce przy zapewnionym Mistrzostwie Wisła oddałaby mecz ? W ostatnim czasie coś dyskutowano na temat tego, że w ostatniej/nich kolejkach trzeba wystawiać najsilniejszy skład ale nie wiem czy to obowiązuje i na jakich zasadach, chyba raczej nie ale trochę to nie Fair Play ...