Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6855
Stary 10.05.2010, 19:36
Gwiazdzisty sie pewnie zalamie ze nie bedzie komentarza szydery z gory zalozonej na brak komentarza od kogos kto "nie chce generalizowac i brac pod uwage calej armii czerwonej a jedynie poszczegolne przypadki osobowe" jednoczesnie kladac kwiaty na groby nie konkretnie personalnie dla danego zolnierza lecz wlasnie zbiorowo dla calej armii.
Nie zamierza komentowac a sam jako powod podaje "Może im wystarczyć nawet to, że żołnierze radzieccy walczyli przeciw nazistom" wykladajac na talerzu kolejna riposte i wystawiajac sie na strzał i smiesznosc z kolejnej strony.

Przyznam ze kompletnie nie rozumiem jak wyznawcy armii czerwonej nie widza sprzecznosci we wlasnej mozgownicy pomiedzy "dzieki armii czerwonej nie jestes dzis Hansem" i jednoczesnym wyznawaniu kosmopolityzmu, braku narodowosci i tym podobnych haseł. Skoro narodowosc nieistotna to za co dziekowac Ruskom? I dalej, skoro istotny jeden czlowiek a w mysl "czegos tak abstrakcyjnego jak narod" mordowano ludzi; zatem kazde istnienie zgladzone w mysl tej abstrakcji nalezy oplakiwac po strokroć bo zostalo stracone za bzdurna sprawe. Lewicowy swiatopoglad pelen jest takich sprzecznosci. Smiesznych ze az strasznych.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 10.05.2010 o godz. 19:39.
WISŁA PANY !!