|
a ja jakos nie jestem tego taki pewny, jakos boje sie przyszlej Legii, Skorża bedzie mial lepsza wspolprace z zarzadem niz u nas co moze zaowocuje lepszymi transferami.. nie bedzie szukal darmowych kopaczy jak za czasow R22.
a Lech bez Lewego i Peszki i tak beda mistrzem i tak... bo przeciez Lech jest najlepszy w Polsce! haha
|