Wyświetl pojedynczy post
mersik1906
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7603
Stary 10.05.2010, 19:24
a ja jakos nie jestem tego taki pewny, jakos boje sie przyszlej Legii, Skorża bedzie mial lepsza wspolprace z zarzadem niz u nas co moze zaowocuje lepszymi transferami.. nie bedzie szukal darmowych kopaczy jak za czasow R22.

a Lech bez Lewego i Peszki i tak beda mistrzem i tak... bo przeciez Lech jest najlepszy w Polsce! haha
Odpowiedz cytując