Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 10.05.2010, 19:15
Wrona napisał(a):Wyświetl post
Przy naszej wygranej w Derbach i remisie Ruchu z Lechem musimy z Odrą zdobyć jeden punkt...
Racja, mój błąd. Liczę zatem na porażkę Lecha przy równoczesnym zwycięstwie Wisły. Ruch teoretycznie wciąż walczy o v-ce mistrzostwo. Ale jak będzie - zobaczymy.