Wrona napisał(a):

|
Przy naszej wygranej w Derbach i remisie Ruchu z Lechem musimy z Odrą zdobyć jeden punkt...
|
Racja, mój błąd. Liczę zatem na porażkę Lecha przy równoczesnym zwycięstwie Wisły. Ruch teoretycznie wciąż walczy o v-ce mistrzostwo. Ale jak będzie - zobaczymy.