Wyświetl pojedynczy post
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16041
Stary 10.05.2010, 18:09
poszukuje filiku ktory byl na yt a nie moge go teraz odszukac chodzi o mecz Wisły lata 70 duzo dopingu czesto pokazane trybuny to byl filmik kilku minutowy a dokladniej to byly 2 filmiki z tamtych czasow. za pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując