Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22584
Stary 10.05.2010, 17:14
Watts napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wydamy na tego piłkarza więcej niż pół miliona euro to własnoręcznie wywiozę tam kogoś na taczkach. Nie odmawiam chłopakowi potencjału, czasem miło patrzy się na jego grę, ale jeśli Wisła spełni żądania Korony płacąc za niego milion euro to będzie to gruba przesada. O ile ta wiadomość ma cokolwiek wspólnego z prawdą, jedyne czego życzę Wam i sobie to to, żeby były to dobrze zainwestowane pieniądze.
O tak z pewnością. Najwyższy transfer w historii ekstraklasy to 700 tyś euro za Jirsaka, przez który Cupiał wciąż płacze jak sięga po portfel. A teraz zapewne dadzą milion euro za 22-latka który w ekstraklasie strzelił 3 bramki i jak na razie zagrał może 3 mecze na naprawdę wysokim poziomie.

Get your head out of your ass...
Odpowiedz cytując