dowalają z tą długością kontraktów wcale nie młodych zawodników
nawet przy jakimś tam sukcesie nikt ich nie kupi (bo za starzy, a że nie przeskoczą poziomu choćby Brożka to pewne)
takim zawodnikom to maks 3 letni by się przydał
co innego młody zawodnik, ale i tu nie można sobie pozwolić na zbyt wysoki kontrakt
polityka długich i dobrze opłacalnych kontraktów legła w gruzach kiedy uświadomiliśmy sobie w jakim kierunku poszła nasza ligowa kopana
