Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22581
Stary 10.05.2010, 16:52
dowalają z tą długością kontraktów wcale nie młodych zawodników

nawet przy jakimś tam sukcesie nikt ich nie kupi (bo za starzy, a że nie przeskoczą poziomu choćby Brożka to pewne)
takim zawodnikom to maks 3 letni by się przydał

co innego młody zawodnik, ale i tu nie można sobie pozwolić na zbyt wysoki kontrakt


polityka długich i dobrze opłacalnych kontraktów legła w gruzach kiedy uświadomiliśmy sobie w jakim kierunku poszła nasza ligowa kopana
Odpowiedz cytując