Wyświetl pojedynczy post
Wrona
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.05.2010, 16:42
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie nie ma innego scenariusza jak zwycięstwo z Cracovią i minimum remis Ruchu z Lechem, a w sobotę na rynku uczcić mistrzostwo Już jutro możemy świętować. Oby się tylko udało...
Przy naszej wygranej w Derbach i remisie Ruchu z Lechem musimy z Odrą zdobyć jeden punkt...
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]