Temat
:
Możliwe scenariusze w walce o mistrzostwo
Wyświetl pojedynczy post
Wrona
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród
Offline
#
11
10.05.2010, 16:42
Simao1
napisał(a):
Dla mnie nie ma innego scenariusza jak zwycięstwo z Cracovią i minimum remis Ruchu z Lechem, a w sobotę na rynku uczcić mistrzostwo
Już jutro możemy świętować. Oby się tylko udało...
Przy naszej wygranej w Derbach i remisie Ruchu z Lechem musimy z Odrą zdobyć jeden punkt...
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle
[*]
Wrona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wrona
Znajdź inne posty napisane przez Wrona