Arka jak nie wygra z Piastem(a tak jest w moim diabelskim scenariuszu

) leci "automatycznie"..Sląsk remisując z Odra moze przegrac na koniec nawet z Arka,której i taj juz to nic nie da...Wtedy na koniec zydy i Odra maja po 30 pkt,ale pejsy maja gorszy stosunek bramek(bezposrednio bylo 1:0 i 0:1,a stosunek bramek po takich wynikach meczow beda mieli gorszy)Ale poczekajmy do jutra!!!!