Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 10.05.2010, 15:55
Dla mnie nie ma innego scenariusza jak zwycięstwo z Cracovią i minimum remis Ruchu z Lechem, a w sobotę na rynku uczcić mistrzostwo Już jutro możemy świętować. Oby się tylko udało...
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 10.05.2010 o godz. 15:57.