Pewnie to jeden z tych co by chciał budować drużyne na "młodych talentach".

Onyszko ma w tej chwili 36 lat więc spokojnie na dwa lata można z nim podpisać kontrakt i myślę że dużo by nie chciał. Widziałem Odre wielokrotnie w tej rundzie i Onyszko ratował ich niemal w każdym meczu.
Jak dla mnie to najlepsi bramkarze w lidze to:
1.Mucha
2.Onyszko
3.Pilarz
4.Sandomierski
Jeden musi z nich przyjść bo u nas jest duża luka na tej pozycji. Onyszko niedość że świetnie broni to jeszcze jest charakterny i ograny w pucharach europejskich. Także to powinnien być nasz pierwszy ruch transferowy.