Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7180
Stary 10.05.2010, 14:03
Co myślicie o takim kuponie na jutro?

Cracovia - WISŁA 2
Ruch - Lech x2
Polonia - Legia x2

ako: 2,66
Ostatnio edytowane przez Maxior : 10.05.2010 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując