Belzebub napisał(a):

SCENARIUSZ MARZENIE
Jutro jedziemy pejsów,Ruch wygrywa z Lechem,Arka remisuje z Piastem,Odra remis ze Sląskiem..
Ostatnia kolejka:My wystawiamy zespół Młodej Ekstraklasy,Odra nas pokonuje,Piast ogrywa parchatych..
My mamy mistrza,szmaty leca do 1 ligi na wiele wiele lat
|
Wszystko pasuje, tylko żeby jeszcze Śląsk się utrzymał. A z parchami do drugiej ligi Areczka
