Wyświetl pojedynczy post
kitu91
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: TRYBSZ / PODHALE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7178
Stary 10.05.2010, 12:18
dzis na odmiane postawiłem na baseball moze co siednie .. ale kursy dzis cą strasznie ciulowe ....
ale to już było i nie wróci więcej tyle meczy sie przeżyło a za WISŁĄ ciągle bije moje serce
Odpowiedz cytując