Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
WISLAK BW
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
20
10.05.2010, 11:30
Przepraszam za błąd. Faktycznie ta zmiana musi zostać zatwierdzona w PZPNie, więc od nowego sezonu Krakbet rozpocznie rozgrywki z Białą Gwazdą.
www.wislafutsal.pl
WISLAK BW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WISLAK BW
Odwiedź stronę domową użytkownika WISLAK BW!
Znajdź inne posty napisane przez WISLAK BW