Wyświetl pojedynczy post
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 10.05.2010, 11:30
Przepraszam za błąd. Faktycznie ta zmiana musi zostać zatwierdzona w PZPNie, więc od nowego sezonu Krakbet rozpocznie rozgrywki z Białą Gwazdą.
Odpowiedz cytując